RádioVy je unikátní zpravodajské rádio, kde budete slyšet i Vy. Jsme veřejná internetová podcastová platforma. Můžete si vybrat, co budete poslouchat, na co reagovat, a nahrát to, co sami chcete sdělit. Přinášíme svobodné a nezávislé médium do každé obce, do každého regionu. To vše zdarma každému, kdo má internet.

Na české mediálním trhu nám chyběla společnost, která by nabízela možnost vyjádřit se svými slovy k různým tématům, která by propojila informace z obce a jejího okolí s občany. RádioVy nabízí možnost vyjádřit se k tomu a poslechnout si, co Vás zajímá. Sami si zvolíte a jednoduše si rozhodnete, jaké zprávy a informace chcete poslouchat, např. Vás zajímají informace z místa, kde jste se narodili, kde jste chodili do školy, nebo kde jste se poprvé zamilovali, nebo kam rádi jezdíte nebo chcete jet na dovolenou.

Umožníme Vám podílet se na tvorbě obsahu, sdílet v rámci komunity uživatelů svobodně své názory. Naším cílem je, aby se uživatelé nebáli otevřeně diskutovat o všech záležitostech, na kterých jim záleží.

Vytváříme epizody z veškerých uveřejněných audio příspěvků a vybíráme ty nejvíce zajímavé. Ty najdete nejen na našem portálu, ale i na všech tradičních platformách jako jsou Spotify, Apple Podcast, Google Podcast a další.

I Vy budete slyšet.

RádioVy